91.8 Radyo Radar

[ad_1]

KAYSERİ (1HA) – Kayseri’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde düzenlenen etkinlik kapsamında şiir okuyan Hatice ve Yasin Kılıç kardeşler, dinleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.
Cumhuriyet Meydanı’nda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle etkinlik düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte İstiklal Marşı ve kendi yazmış oldukları şiiri okuyan Hatice ve Yasin Kılıç kardeşler, dinleyenleri duygulandırdı. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da gözyaşlarını tutamadı.
‘HER ŞEY VATAN İÇİN’
Okuduğu şiirle duygu dolu anlar yaşatan Yasin Kılıç, “Her şey vatan için. Gurur ve mutluluk duyuyorum. İstiklal Marşı ve kendi yazmış olduğumuz şiiri okuduk. Şiiri ablamla birlikte yazdık. Yazarken biz de duygulandık” dedi.
‘VATANA, MİLLETE HAYIRLI EVLATLAR YETİŞTİREN ÖĞRETMEN OLMAK İSTİYORUM’
Yazdıkları şiirle hem kendilerini hem de dinleyenleri duygulandıran Hatice Kılıç ise, “Gurur verici bir duyguydu ve her okuduğumda duygulanıyorum. Mutluyum ve başkanımıza bu şiiri okutturduğu için teşekkür ediyorum. Ben vatana, millete hayırlı evlatlar yetiştiren bir öğretmen olmak istiyorum. İnşallah da olacağım” şeklinde konuştu.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default