91.8 Radyo Radar

[ad_1]

KAYSERİ (1HA)- Kayseri’de 5 yaşındaki öz kızını taciz ederek görüntülerini internetten birine attığı iddiasıyla tutuklanan sanık baba O.Y. (30)  26 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Melikgazi ilçesinde medyana gelen olayda iddiaya göre, O.Y., 5 yaşındaki kızını taciz edip video kaydına alarak, internetten birine attı. Sosyal medyadan tanıştığı şahsa eşi ile başkalarının da videolarını attığı iddia edilen O.Y. ‘Sarkıntılık suretiyle çocuğun cinsel istismarı’ suçundan tutuklandı.

Kayseri 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar duruşmasında tutuklu sanık O.Y. ile şikayetçi eşi hazır bulundu. İddiaları kabul eden sanık O.Y., “Kızımın poposuna ellerken çektiğim videoyu tanımadığım birine sosyal medyadan attım. Eşimin yada başkalarının da görüntülerini çekip atıyordum. Karşısına bu şekilde çıktığım için çok pişmanım” dedi. Sanık O.Y.’nin eşi şikayetçi olduğunu belirterek, kocasının cezalandırılmasını istedi. Mahkeme heyeti, sanığa ‘Çocuğun cinsel istismarı’ suçundan 20 yıl, ‘Müstehcenlik’ suçundan da 6 yıl 8 ay olmak üzere toplam 26 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırarak, tutukluluk halinin devamına hükmetti.

BABAYA ÖZ KIZINA İSTİSMARDAN 26 YIL 8 AY HAPİS
Habere Ulaşmak İçin Tıklayınız.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default