91.8 Radyo Radar

[ad_1]

KAYSERİ (1HA) – Kayserispor’un Giresunspor’u 3-0’lık sonuçla mağlup ettiği müsabaka sonrası konuşan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, “Kayserispor bizi bütünleştirecek en büyük değer. Gol atınca hangi siyasi görüşte olursak olalım seviniyoruz” dedi.
Süper Ligin 4’üncü haftasında sahasında Giresunspor’u konuk eden Kayserispor maçı 3-0’lık sonuçla kazandı. Müsabakadan sonra açıklama yapan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, “Hepimiz çok mutluyuz. Şehrimizin gururu Büyük Kayserispor büyüklüğünü gösterdi. Bu şehir daha başarılara layık. Kayserispor bizi bütünleştirecek en büyük değer. Gol atınca hangi siyasi görüşte olursak olalım seviniyoruz. Bütün ekibi canı gönülden kutluyorum. İnşallah böyle devam eder. Bütün ilçelerden taraftar geldi. Sarız’dan gelirken heyecanlı olan çocuklarımızın heyecanı görülmeye değerdi. Şehrini sevmeyen ülkesini sevmez. Bugün bu mutluluğu yaşıyorsak destek olmak zorundayız. Biz bu sorunları çözeceğiz. Sorunların bir kısmını birlikte aştık. Bundan sonra da aşacağız” dedi.
KAYSERİSPOR ASBAŞKANI ALİ ÇAMLI: GALİBİYETİ VALİMİZE
Müsabaka sonrası konuşan Kayserispor Asbaşkanı Ali Çamlı ise, “Valimizin inanılmaz desteği var. Başarılar tesadüf değil. Başta Mehmet Özhaseki bakanımızın, belediye başkanımız ve valimizin emeği çok. Bugün ki galibiyetimizi valimize hediye ediyoruz. Çünkü çok emek verdi. Transfer yasağını sormayın çünkü Mensah, Uzodimma, Ali Karimi, Nurettin yeni transfer sayılır. Bu takım çok daha güzel olacak” açıklamasında bulundu.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default