91.8 Radyo Radar

[ad_1]

KAYSERİ (1HA) – Kayseri’de jandarma ekipleri tarafından yapılan uyuşturucu operasyonunda 1 kişi yakalandı. Şüphelinin üstünde ve ikametinde yapılan aramada 5 gram metanfetamin ve hırsızlık eşyalar da ele geçirildi.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Melikgazi İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında çalışmalara devam ediyor. Bu kapsamda yapılan istihbari çalışmalar neticesinde A.A. isimli şahsın Melikgazi ilçesindeki ikametinde yapılan aramada 5 gram metamfetamin olduğu değerlendirilen madde ele geçirildi. Ayrıca ev aramasında hırsızlık malı olduğu değerlendirilen, tavan pervanesi, hızar motoru, araç teybi, araç lastiği, projektör, elektrik süpürgesi, su motoru, matkap, dalgıç pompa, kaynak makinesi, 3 televizyon ve 6 bisiklet ele geçirildi.

Ele geçirilen malzemelerin, Melikgazi Jandarma Karakol Komutanlığı sorumluluk alanı içerisinde bulunan Sarımsaklı Mahallesinde meydana gelen ‘evden hırsızlık’ olayına ait olduğu belirlendi. Olayla ilgili A.A. hakkından Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda adli işlem başlatıldı.

Bu arada çalıntı bisiklet sahiplerinin, jandarmaya başvurarak  bisikletlerini teslim alabilecekleri de ifade edildi.

UYUŞTURUCUDAN YAKALANAN ŞÜPHELİ, HIRSIZLIK OLAYININ DA FAİLİ ÇIKTI
Habere Ulaşmak İçin Tıklayınız.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default