91.8 Radyo Radar

[ad_1]

Türkiye İhracat Seferberliği Kayseri 2022 Zirvesi için Kayseri’ye gelen Ticaret Bakanı Mehmet Muş, çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Türkiye İhracat Seferberliği Kayseri 2022 Zirvesi için Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Kayseri’ye geldi. Bu kapsamda çeşitli ziyaretlerde bulunan Muş, beraberindeki heyetle birlikte Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’i, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı, AK Parti Kayseri il Başkanı Şaban Çopuroğlu ve MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak’ı makamında ziyaret etti.

‘KAYSERİ PLANLI BİR ŞEHİR’

Türkiye İhracat Seferberliği Kayseri 2022 Zirvesi için Kayseri’ye gelen Bakan Muş, Kayseri Büyükşehir Belediyesinde gerçekleştirdiği ziyarette Kayseri’nin planlı bir şehir olduğunu söyledi. Bu kapsamda konuşan Muş, “Kayseri planlı bir şehir, her gelen belediye başkanı bir öncekinin yaptığı işin üzerine ekleyerek devam ediyor. Memduh başkanımız da aynı şekilde bu geleneği bozmadı, aldığının üzerine ekleyerek çalışmaya devam ediyor. Kayseri’de ticaretin ve sanayiinde geliştirilmesi adına gayretler içerisinde olan bir belediye yönetimi ve çaba hâkim” ifadelerinde bulundu.

Bakan Muş’un Kayseri Büyükşehir Belediyesine ziyaretinde konuşan Başkan Büyükkılıç, “Ticaretin merkezi olan, 6 bin yıllık geçmişiyle, ticaretin yasalarının yazıldığı şehirde sizleri ağırlamaktan onur duyuyoruz. İnşallah burada alacağınız kararlar, her zamanki desteklerinizle ihracata yönelik Kayseri’mizi daha da yüreklendirir, ön plana çıkarır şekilde çalışmalar yapılır” şeklinde konuştu.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default