91.8 Radyo Radar


KAYSERİ (1HA) – Vali Gökmen Çiçek, Rize’nin İyidere İlçe Jandarma Komutanlığı önünde geçirmiş olduğu trafik kazası sonrası şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Osman Özsoy’un ailesine ‘şehadet beratı’ takdim etti.

Vali Çiçek, görev şehidi Jandarma Uzman Çavuş Osman Özsoy’un Develi ilçesi Kılıçkaya Mahallesinde ikamet eden anne ve babasını ziyaret etti. Ziyarette Çiçek’in yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Mehmet Sadık Tunç, İl Jandarma Komutanı Tuğg. Yüksel Yiğit, Develi Kaymakamı Mehmet Tunç, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Şehit ve Gaziler Dernek Başkanı Ali Yavuz ve protokol üyeleri de hazır bulundu.

Şehit Osman Özsoy ve bütün şehitler için dua eden Vali Çiçek, “Sizlerin acısını paylaşıyorum, şehit kanlarıyla sulanan vatan toprağına düşen şehitlerimiz her zaman dualarımızdadır. Allah onların şefaatine bizleri nail eylesin. Şehitlerimizin bizlere emaneti olan siz ailelerimiz de başımızın tacısınız. Her zaman yanınızdayız. Sizin istek ve talepleriniz bizim için emirdir” şeklinde konuştu.

Konuşmasının sonunda, Vali Çiçek, şehidin ailesine ‘şehadet beratı’ takdim etti.Source link

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default