91.8 Radyo Radar

[ad_1]

KAYSERİ (1HA) – Eren Abluka-22 operasyonunda şehit olan Kayserili Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Bozkurt’un baba ocağında Mevlid- i Şerif programı düzenlendi.

Eren Abluka-22 operasyonunda şehit olan Kayserili Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Bozkurt’un baba ocağında okutulan Mevlid- i Şerif programına Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Kayseri İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz katıldı. Mevlit programında şehit ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileyen Başkan Büyükkılıç, Kuran-ı Kerim tilavetinde de bulundu.
Şehit Bozkurt’u dualarla andıklarını söyleyen Büyükkılıç, “Kayserili şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Bozkurt’un mevlidine katılarak, kahraman şehidimizi dualarla andık. Şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Aziz Türk Milletinin başı sağ olsun” şeklinde konuştu.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default