91.8 Radyo Radar

[ad_1]

KAYSERİ (1HA) – Kayseri’nin Sarıoğlan ilçesinde düzenlenen ‘Halk Konseri’nde Ayşen Kaya ve Ahmet Şafak sahne aldı.
Sarıoğlan Çiftlik Meydanı’nda dün akşam gerçekleşen ‘Halk Konseri’ne Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç video konferans yoluyla katılım sağlarken, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Bağımsız Milletvekili Baki Ersoy, MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, KAÇEP İl Başkanı Serap Şule Kalın, Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım, Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ve vatandaşlar katıldı.
Program kapsamında konuşma gerçekleştiren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, “Böylesi güzide ve güzel bir günde, böylesine mübarek bir günde sizlerle coşkulu bir şekilde bir araya gelmekten ötürü son derece mutlu olduğumu ifade ediyorum. Burayı şereflendiren her bir hemşehrimize ayrı ayrı şükranlarımı arz ediyorum, sizlerin desteklerine her zaman ihtiyacımız var” dedi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise, “Gerçekten bayramı bir bayram havasında yaşatan Bekir Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizimle olan uyumlu çalışmalarıyla şehrini, ilçesini, beldelerini, mahallerini önemseyen bir yaklaşımla el ele, gönül gönüle, insanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesi ile birlikte sizlere hizmet etmeye özen gösteriyoruz. Birliğimizin, beraberliğimizin bereket olduğunun farkındayız. Ay yıldızlı Türk bayrağımıza, vatanımıza, ailemize bağlığımızı hiçbir zaman göz ardı edemeyiz. Bu anlayışla sizlerin hizmetkarı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kendileri de takdir ederler ki 16 ilçe başkanımızla, Sayın Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli önderliğinde sizlere hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sarıoğlan’ın bütçesi bizim bütçemiz. Bizim bütçemiz Sarıoğlan’ın bütçesi. Bu anlayışla dayanışma içerisindeyiz. Şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Siz kardeşlerimizin daha nice bayramlara erişmesini temenni ediyor. Ve kıymetli sanatçılarımız Ahmet Şafak ve Ayşe Kaya hayırlı geceler diliyorum. Hepinizi saygı ve sevgi ile kucaklıyorum” şeklinde konuştu.
Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım da, “Öncelikle hepinizin Kurban Bayramı’nı kutlarım. İnşallah bütün bayramlarımız bu şekilde şenlikli geçer. Malum biz 2019 yılında belediye başkanı olunca, bu iki yılı Covid-19 ile geçirdik ve bu sahneyi hiç yaşayamadık. Çok şükür, dünya bu Covid-19 belasından kurtulunca birlikte olma şansımız oldu. Herkesin bildiği tarihi Şahruh köprümüz var. Bizde ona alternatif bir köprü kazandırdık ve tarihimizi koruduk. Doğalgaz çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Söz vermiştik Güneş Enerjisi kuracağız diye, çok şükür bitti. Kum ocağında üretimimizi arttırarak Sarıoğlan’a, faydalı ve gelir getiren kaynaklar sağlamaya çalışıyoruz. Bölgemiz tarım ve hayvancılıkla uğraşıyor. İnşallah bayramdan sonra yem fabrikasının temelini atacağız. Toki projemiz devam ediyor. Yüzme havuzumuz bitti, yakın zamanda açacağız. Bizleri burada yalnız bırakmadınız. Böyle bir bayram eğlencesine, halk konserine hepiniz tekrardan hoş geldiniz. Burada teveccüh eden sanatçılarımız Ayşe Kaya ve Ahmet Şafak’ a da teşekkür ediyorum. Hayırlı bayramlar diler saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.
Konser kapsamında ilk olarak Ayşen Kaya daha sonra Ahmet Şafak sahne aldı. Konsere gelen vatandaşlar ise şarkılara eşlik ederek eğlenceli anlar yaşadı.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default