91.8 Radyo Radar

[ad_1]

KAYSERİ (1HA)- Kayseri Tomarza’ya bağlı Pusatlı köyüne yapılan mesire alanının açılışı yapıldı. Süs havuzu da bulunan yeni mesire alanının açılışı, Birlik ve Beraberlik Festivali öncesinde gerçekleşti.

Tomarza’nın Pusatlı köyünde merkez konuma sahip alana, havuzlu mesire alanı yapımı tamamlandı. Açılışa Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, AKP Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Tomarza İlçe Kaymakamı Emre Cebeci, Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin, Pusatlalar Derneği Başkanı Mustafa Özyolu katıldı.

Kurdele kesimi ve dualar eşliğinde açılışı yapılan mesire alanında konuşan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, emeğe geçen herkese teşekkür ederek, “Öncelikle parkın yapımında emeği geçen herkese ve Pusatlılar derneği başkanı Mustafa Özyolu’na teşekkür ediyorum, hayırlı olsun diyorum. Burada bulunan milletvekili arkadaşlarımız, kaymakamımız, diğer sivil toplum örgütlerimiz ve siz Pusatlılı kardeşlerimizle bu tesisi açmaktan büyük bir memnuniyet duyduğumuzu ifade ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Hem derneklerini Ankara’da ziyaret ettim hem iftar programlarına katıldım hem sanayi sitesindeki Pusatlılı kardeşlerimizi ziyaret ettim” diye konuştu.
Pusatlılar Derneği Başkanı Mustafa Özyolu hakkında ise Destici, “Onların ne kadar özverili şekilde Ankara’da dahil Pusatlı için çalıştıklarını biliyorum. Dolayısıyla böyle bir heyecan, böyle bir arzu olunca da böyle güzel tesisler ortaya çıkıyor. Ben kendilerini tebrik ediyorum. Milletvekili arkadaşlarımızla, kaymakamımızla, diğer yöneticilerimizle ve sizinle burada olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum hayırlı olsun diyorum” diyerek sözlerine son verdi.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default