[ad_1]
![](https://kayserim.net/wp-content/uploads/2022/07/Site-Kapak-Fotografi-2022-07-13T142130.667.jpg)
KAYSERİ (1HA) – Kayserispor’da futbolculara verilen 3 günlük izin sona erdi ve takım antrenmanlara yeniden başladı.
Sezon hazırlıklarına kulüp tesislerinde başlayan daha sonra Erciyes’e çıkan Kayserispor’da futbolculara 3 günlük izin verilmişti. Dün tesislerde bir araya gelen futbolcular bu günü çift idmanla tamamlayacak. Sarı kırmızılı futbolcular Teknik Direktör Çağdaş Atan yönetiminde gerçekleştirilen sabah idmanında kondisyon ve kuvvet idmanı yaptı.
[ad_2]
Source link