91.8 Radyo Radar

[ad_1]

 

KAYSERİ (1HA)- Sarız ilçesinde M.A.’nın öldürülmesi olayıyla ilgili aranan firari zanlı, TIR’ın gizli bölmesinde yurt dışına kaçmak üzereyken yakalandı.  

16 Kasım 2022 tarihinde Sarız İlçe merkezinde meydana gelen ‘kasten öldürme’ olayında Sarız ilçesi Çağşak Mahallesi’nde ikamet eden M.A. isimli kişi ateşli silah ile vurularak öldürüldü. Olayın faillerinden olan A.Ö. çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Bünyan Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edildi. Olayın faillerinden olan firari H.E.’nin yakalanması için de çalışmalar sürdü. Zanlının Sarız ilçesi Küçük Kabaktepe Mahallesi’nde olduğu yönünde bilgiler elde edilmiş ve firarinin akrabalarının ev ve eklentilerine baskın yapıldı. H.E. bulunamadı ancak cinayette kullanıldığı değerlendirilen silahlar ele geçirildi. İstihbari çalışmalar neticesi firari zanlının İstanbul ilinde bulunduğu ve insan kaçakçıları vasıtasıyla yurtdışına çıkma arayışı içerisinde olduğu bilgisine ulaşıldı.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü ile yapılan ortak çalışma neticesinde H.E., Edirne Hamzabeyli sınır kapısında TIR’ın gizli bölmelerinde yurtdışına çıkarken Jandarma ekiplerince yakalandı. Gözaltına alınan zanlı, işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilecek.

KATİL ZANLISI, SINIRDA TIR’IN GİZLİ BÖLMESİNDE YAKALANDI
Habere Ulaşmak İçin Tıklayınız.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default