91.8 Radyo Radar

[ad_1]

KAYSERİ (1HA) – Kayseri’de polis ekipleri tarafından yapılan operasyonlarda katalog üzerinden kadın pazarladığı iddiasıyla yakalanan çete gözaltına alındı.
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri suç oranlarının artması üzerine operasyon yaptı. Yapılan operasyonlarda, yaklaşık 3 aydır teknik ve fiziki takip sonucu 182 farklı erkek müşteri ile aralarında sanatçı, güzellik uzmanı, hemşire, masör gibi farklı sektörlerde çalışan, Kayseri, Antalya, İzmir, Nevşehir ve Aksaray illerinde yaşayanların olduğu 49 mağdur bayanın fuhuş yapmasına aracılık edip yer ve imkan sağladıkları, bayanların çaresizliklerinden yararlanmak suretiyle haksız kazanç elde ettikleri iddiasıyla tespit edilen 19’u kadın 27 kişi çeşitli adreslere eş zamanlı olarak yapılan operasyonla gözaltına alındı.
İş adamlarına ve çeşitli kişilere sosyal medya yolu ile ulaşan, fuhuş yaptırdıkları kadınların resimlerini oluşturdukları katalog ile gönderen, kadınlara rezidans, bağ evleri ve otellerde fuhuş yaptırdıkları iddiasıyla gözaltına alınan 27 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default