91.8 Radyo Radar

[ad_1]

KAYSERİ (1HA) – AK Parti Tomarza Gençlik Kolları Başkanı Hakan Korkmaz ve yanında bulunan kişilerle, Emniyet Müdürlüğünü basıp bir polis memurunu darp ederek burnunu kırdığı iddia edildi.

Emekli Gazi Emniyet Müdürü Fatih Eryılmaz, Kayseri Tomarza İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün bir siyasi partinin gençlik kolları başkanı tarafından basılıp ve polis memuru F.Ç.’yi darp ederek burnunu kırdığını öne sürdü. Eryılmaz yayınladığı paylaşımda, “Bugün memleketim Kayseri’nin Tomarza ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü bir siyasi partinin gençlik kolları başkanı bir kendini bilmez ve yanındakiler tarafından basılmış ve polis memuru F.Ç.’nin burnu kırılmış. Buradan tüm siyasileri ve sorumlu bürokratları uyarıyorum” ifadelerinde bulundu.

İddiayla ilgili Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ da yayınladığı paylaşımla saldırıyı yapanların AK Parti Gençlik Kolları Başkanı olduğunu öne sürdü. Konuyla ilgili Özdağ’ın paylaşımı ise şu şekilde: “Polis kardeşlerim, siz iş isteyen öğretmenleri durdurmaya çalışırken Tomarza da karakol basan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı polis memuru F.Ç.’nın burnunu yumruklayarak kırdı. Polisi aşağılayan, döven saray rejimin değil halkın yanında olun. Siz AKP değil Türk polisisiniz.”

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default