91.8 Radyo Radar

[ad_1]

KAYSERİ (1HA) – Kayseri’de dün ‘açız’ diyerek kendine zarar veren şahsın, tıbbi desteğe ihtiyaç duyduğu bir rahatsızlığa bağlı olarak girdiği kriz sonucu bu eylemi gerçekleştirdiği açıklandı.

Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda dün gerçekleşen olayda, Atatürk Anıtı altına gelen bir vatandaş, “açız” diyerek kendisine zarar vermişti. Hastaneye kaldırılan şahsın eylemiyle ilgili Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nden yazılı açıklama yapıldı.

Bu görüntülerin çarpıtılarak siyasi rant elde edilmeye çalışıldığının vurgulandığı açıklamada şahsın tedaviye ihtiyaç duyduğu bir rahatsızlık sonucu geçirdiği kriz nedeniyle bu eylemi gerçekleştirdiği anlatıldı. Açıklamada, “Öncelikle bilinmelidir ki; tüm bilgileri devlet tarafından saklı ve geçmişten beri devletin yardım ve korumasında tutulan 33 yaşındaki vatandaşımız bu olayı, tıbbi desteğe ihtiyaç duyduğu rahatsızlığından kaynaklı bir kriz anında gerçekleştirmiştir. İlgili vatandaşımız, ailesiyle birlikte Valiliğimiz, Büyükşehir ve Melikgazi Belediyelerimizin desteğini almaktadır, almaya da devam edecektir. 3 evladıyla birlikte sağlıklı bir ömür sürmesini dilediğimiz ve aile hukukunu önemseyerek detaylarını paylaşamadığımız vatandaşımızın tıbbi tedavisi ile de yakından ilgilenilmektedir. Olayın farklı mecralara saptırma gayretinde olanların da vatandaşımızın eşi ve 3 çocuğuyla birlikte huzurlu bir hayat sürmesini temenni edeceklerine inancımız tamdır” ifadelerine yer verildi.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default