91.8 Radyo Radar

[ad_1]

 

KAYSERİ (1HA-ÖZEL) – Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri düzenlendi. Etkinlik kapsamında AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ve Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay standında vatandaşlara lokma dağıttı.
Kayseri’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri düzenlendi. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen etkinliğe vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Etkinlik kapsamında stant açan Kayseri Şeker, vatandaşlara lokma dağıttı.
AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ve Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, stantta vatandaşlara lokma ikram etti. Milletvekili Taner Yıldız yaptığı konuşmada, “Bugün burada çeşitli etkinlikler gerçekleştirdik. Şehitlerimizi bir kez daha anıyorum. Bu ülkenin bölünmez bütünlüğüne katkı koyan kim varsa, siyasi görüşü ne olursa olsun ortak paydaya koyduğu vatanımızla, bölünmez bütünüyle beraber herkes bugün burada 6 yıl önce 225 bin kişinin bu meydanı doldurduğu gibi doldurdular. İnşallah bu ülke bölünmez, ülkeye kastetmeye çalışanlar olursa milletimiz karşısında duracaktır” dedi.
Bu saldırıyı yapanlar tamamen bu milletten kopuk, niyeti ahlakı, kültürü bizden kopuk insanlardır açıklamasında bulunan Başkan Hüseyin Akay şunları ifade etti: “Bu bayramda Kayseri Şeker olarak vatandaşların ağzı tatlansın diye lokma tatlısı dağıtıyoruz. Bu hain darbe girişimini unutmamak gerekiyor. Memleketimize, devletimize, ülkemize, milletimize kastedilen alçakça bir saldırı oldu. Bu saldırıyı yapanlar tamamen bu milletten kopuk, niyeti ahlakı, kültürü bizden kopuk insanlardır. Bu girişim devletimizin gücü, milletimizin mücadelesi ve inancıyla ortadan kaldırıldı. Vatandaşlarımız törenin başladığı saatten bu yana yoğun ilgi gösteriyorlar. İnşallah bütün vatandaşlarımız bu organizasyondan mutlu oluyorlardır.”

 

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default