[ad_1]
![](https://kayserim.net/wp-content/uploads/2022/07/Site-Kapak-Fotografi-2022-07-01T103318.864.jpg)
KAYSERİ (1HA) – Kayseri’de 6’ıncı kattan düşen ve ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan çocuk, hayatını kaybetti.
Olay, dün merkez Kocasinan ilçesine bağlı Turgut Reis Mahallesi’nde meydana gelmişti. Dengesini kaybederek apartmanın 6’ıncı katından düşen 5 yaşındaki B.K., ihbar üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılmıştı. Ağır yaralanan B.K., doktorların tüm müdahalesine rağmen bu sabah hayatını kaybetti
Olayın aydınlatılması için başlatılan polis soruşturması devam ediyor.
[ad_2]
Source link