91.8 Radyo Radar

[ad_1]

KAYSERİ (1HA) – Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’dan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından partiye üye olmak için tekrar davet edilmesi üzerine cevap geldi. Ersoy “Liderimin çağrısından şeref duydum, yuvama, evime tekrar dönmek onur ve gurur verici, son nefesime kadar liderim Devlet Bahçeli beyefendinin ve davamın emrindeyim” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, nisan ayında kesin ihraç talebi ile MHP Disiplin Kuruluna sevk edildikten sonra partiden istifa eden Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’u, tekrar partiye davet etti.
Geçtiğimiz nisan ayında yaptığı “Açıklanan rakamların üzerinde enflasyon oranları var. Zamlar bu milletim belini büküyor” açıklaması sonrasında disiplin kuruluna sevk edilen MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, daha sonra partiden istifa etmişti. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Devlet Bahçeli’nin Baki Ersoy’u yeniden partiye davet ettiğini açıkladı. Devlet Bahçeli’nin daveti üzerine Baki Ersoy’dan cevap gecikmedi. Baki Ersoy sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla MHP’ye geri döndüğünü duyurdu. Baki Ersoy yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Liderimin çağrısından şeref duydum, yuvama, evime tekrar dönmek onur ve gurur verici, son nefesime kadar Liderim Devlet Bahçeli Beyefendinin ve Davamın Emrindeyim. Yaşasın Milliyetçi Ülkücü Hareket. Yüce Allah Liderimizi Başımızdan Eksik Etmesin.”

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default