91.8 Radyo Radar

[ad_1]

KAYSERİ (1HA) – AK Parti teşkilatında geleneksel bayramlaşma programı Eski Fuar alanı park içerisinde gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen Bayramlaşma programına Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri Milletvekilleri İsmail Tamer, İsmail Emrah Karayel, AK Parti Kayseri İl Başkan Yardımcısı Fatih Üzüm, AK Parti Kayseri Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin, ilçe belediye başkanları, parti teşkilatı ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma programında konuşma yapan Ak Parti Yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Yeni bir mücadele ortamızda duruyor. Çok zor ve aynı zamanda önemli bir seçimin arifesindeyiz. Bu seçim sadece Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Türkiye’nin seçimi değil, tüm dünyada ki mazlumların seçimi. Böyle zor bir seçimin arifesin de elbette ki bizlere düşen çok görev var. Bu görevleri inşallah bizlerde hakkıyla yerine getireceğiz. Bende bu program vesilesi ile hem arifenizi hem de Bayramınızı tebrik ediyorum. Cenabı Allah sizleri nice bayramlara huzurla eriştirsin diye dua ediyorum. Hepinizi saygıyla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

‘HİZMETLERİMİZLE İNSANLARIMIZIN GÖNLÜNDE YER EDİYORUZ’

Gerçekleştirilen Bayramlaşma programında vatandaşı memnun etme gayretlerinin devam ettiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Hem Büyükşehir’de hem de ilçelerde mazeret üretmiyoruz. Bizim olmazsa olmazımız, mazlum insanların sesi ve onurumuz olan Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Mevlam, bayramı tadında yaşayanlardan eylesin. Teşkilatımızın her kademesine, kardeşlerimize minnet duyuyoruz. Daha nice bayramlara diyor, sevgiler saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

‘BİR DOKTOR HUNHARCA KATLEDİLDİ’

Bayramlaşma programında öldürülen Dr. Ekrem Karakaya hakkında konuşan Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, “Bu bayram biraz üzüntülü. Dün doktor bir arkadaşım hunharca katledildi. Biraz önce de aileyi ziyaret ettim. Yurt dışında olduğum için cenazeye katılamadım ama bugün bu kardeşlerimizi yalnız bırakmadım, onların acılarını paylaştım. Hepimiz ısrarla sağlıktaki şiddeti bitirmek adına ne gerekiyorsa yapmamız lazım. Biz doktorlar olarak hiçbir hastaya, hasta yakınına zarar vermek istemeyiz” ifadelerinde bulunurken vatandaşlarında bayramını kutladı.

Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ve Eski Dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ da Ak Parti Bayramlaşma Programında vatandaşların bayramını kutladı.

 

[ad_2]

Source link

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • https://live.radyoradar.com/default